Blog > Komentarze do wpisu
Kwiecień plecień

        W bieżącym miesiącu czeka was i nas równie wiele atrakcji. Już jutro, tj. 3 kwietnia, we wtorek będziemy gościć w naszej szkole Pana policjanta, podkom. Tomasza Kubasa, który przeprowadzi zajęcia profilaktyczne w klasach IIa, IIc, IIe ( szczegóły na tablicy ogłoszeń).

Ponadto na długiej przerwie Pan Kubas opowie wam o pracy w policji. Wszystkich chętnych zapraszamy do biblioteki na prezentację multimedialną. Szczególnie zapraszamy uczniów klas III.


      Również jutro będziemy gościć lekarza dermatologa, który będzie rozmawiał z uczniami klas I. Szczegółowe informacje uzyskacie u Pani pielęgniarki.

 

To nie koniec atrakcji....w tym miesiącu..szczegóły wkrótce..

poniedziałek, 02 kwietnia 2012, pedagog.jose22

Polecane wpisy

  • Bezpieczeństwo w czasie wakacji.

    Zbliżają się wakacje. W czasie wypoczynku nie zapominajcie o bezpieczeństwie.Poniżej kilka przydatnych informacji. http://strefamlodych.pl/badz-bezpieczny-w-cz

  • Zasady zdrowego żywienia

    Piramida Zdrowego Żywienia iAktywności Fizycznej wraz z10 zasadami iopisem jest najprostszym, krótkim izwięzłym sposobem wyrażenia zasad prawidłowego żywienia.

  • Szkoła Pozytywnego Myślenia.

    Miło nam poinformować,że nasza szkoła przystąpiła do projektu  "Myślę pozytywnie" , który będziemy realizowali wraz z Instytutem Edukacji Pozytywnej. W ka